PREČO NIE

S LILUM nemusíte robiť kompromisy. Ak dochádzate do hlavného mesta za prácou, bývate v prenajatom byte či u rodičov, teraz je správny čas vykročiť za vlastným bývaním. Projekt LILUM vám ponúkne všetko, čo by ste od svojho vlastného bývania mohli čakať.

Okrem bytového domu vás však príjemne prekvapí aj samotná lokalita Ružinov, ktorá je vyhľadávaná a pokojná časť Bratislavy. Množstvo zelene, dobre vybudovaná infraštruktúra ako aj výborná občianska vybavenosť, to všetko ponúka svojim obyvateľom.

Školy, škôlky, zdravotnícke zariadenia, obchodné strediská či mnoho iného sa nachádza v blízkom okolí bytového domu. Všetko ostatné nájdete neďaleko. Projekt LILUM situovaný v ružinovskej lokalite Na piesku predstavuje bývanie, ktoré v sebe spája výhody pokojného bývania a výborného spojenia s centrom mesta. Spoznajte hlavné charakteristiky vášho nového bývania v Bratislave.

BENEFITY PROJEKTU LILUM

ico1

MODERNÉ A FUNKČNÉ

Projekt LILUM vďaka architektúre a použitým materiálom ako je tehla či kvalitné okná spĺňa nároky na moderné a funkčné bývanie či energetickú úspornosť. LILUM preto predstavuje vhodné riešenie aj pre aktívnych ľudí. Tak, aby im ostalo viac času a peňazí na to, čo majú radi.

ico2

DOSTUPNOSŤ A VYBAVENOSŤ

Letisko, autobusová stanica, parky, riečny tok, ale aj zimný štadión, či obchodné centrá iba 5 minút od bytového domu. Prehľad miest, kam sa oplatí vybrať a ktoré sú dobre dostupné z BD LILUM nájdete na mape nižšie.

ico4

POKOJNÁ LOKALITA

Bytový dom LILUM je situovaný v príjemnej lokalite Na piesku. Vďaka jeho polohe môžete kedykoľvek vyraziť do centra a užiť si všetko, čo hlavné mesto ponúka. Záleží iba na vás, na čo máte práve chuť. Doma si však vychutnáte pokojné prostredie, v ktorom sa LILUM nachádza.

ico5

PREHĽADNÉ FINANCOVANIE

Bývať vo vlastnom nemusí byť iba sen či cieľ v nedohľadne. Chceme, aby ste si kúpu nového bytu užili. Cestu k novému bývaniu sme preto rozdelili do niekoľkých krokov. Ponúkame bezplatný hypotekárny servis, vďaka ktorému všetko vybavíte pohodlne a rýchlo.

Lilum_web_mapa

ČASOVÁ OS PROJEKTU

LILUM_web_timeline_krok1

Začiatok výstavby
November 2017

Hrubá stavba
Február 2018

Kolaudácia
August 2018